**********************************

Start / Zamówienia


ZAMÓWIENIA


Poprzez stronę www.tadeo-art.pl mają Państwo możliwość zamówienia obrazów oraz innych przedmiotów znajdujących się w naszym sklepie internetowym.

Ceny obrazów podajemy odpowiadając na zapytania na adres e-mail lub telefonicznie. To samo dotyczy innych niewycenionych na stronie przedmiotów.

Po otrzymaniu zamówienia, skontaktujemy się z Państwem, ustalając szczegóły transakcji.

Wszystkie przedmioty wysyłamy jako ubezpieczone przesyłki kurierskie. Obrazy i rzeźby wysyłamy gratis na terenie kraju! Wysyłki zagraniczne są dodatkowo płatne, w zależności od wagi, wartości oraz kraju dostawy. Prawie wszystkie obrazy są oprawione, jest możliwość wysyłki z ramą lub bez. Rama traktowana jest jako gratis. Kolor ramy lub passe-partout może nieznacznie różnić się kolorem od zaprezentowanego na stronie. Standardowy koszt przesyłki wynosi 20zł, w przypadku wysyłki przedmiotów takich jak meble jest on odpowiednio wyższy. Możliwy jest odbiór osobisty w galerii.

Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówienia bez podania przyczyny. Oferta galerii na stronie nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Regulamin galerii internetowej www.tadeo-art.pl

Właścicielem galerii internetowej TADEO-ART jest PHU TADEO Tadeusz Urbaniec z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej 333, NIP 5470247166, REGON 002422604.

Podane w na stronie internetowej ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a wyłącznie zaproszenie do zawarcia umowy.

1. Warunkiem rozpoczęcia korzystania ze sklepu jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i jego akceptacja.
Kupujący może składać zamówienia przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem strony internetowej www.tadeo-art.pl jednak ich realizacja następuje wyłącznie w dni robocze w godz. 8:00-16:00.
Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane w następnym dniu roboczym.

2. Każdy użytkownik w celu zakupu powinien podać prawidłowe dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon oraz adres e-mail.

3. Kupujący składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze sklepem internetowym.

4. W zamówieniu Kupujący wskazuje:
-zamawiane towary
-sposób dostawy i sposób płatności
-adres dostawy, opcjonalnie: dane na jakie ma zostać wystawiona faktura.

5. Sprzedawca może odmówić akceptacji oferty (zamówienia) w szczególności w przypadku:
- podania nieprawdziwych danych w formularzu rejestracyjnym
- braku towaru

6. Każde zamówienie nieopłacone w całości w terminie do 7 dni od daty złożenia zamówienia będzie anulowane chyba, że uzgodniono inaczej.

7. Ceny w sklepie podawane są w polskich złotych, w wysokości brutto. Ceny te nie zawierają kosztu dostawy. Ostateczna cena w odniesieniu do danej umowy sprzedaży towarów określana jest w procesie składania oferty (zamówienia).

8. Sprzedawca przewiduje następujące sposoby płatności:
- przelew bankowy
W przypadku odbioru osobistego kupujący może dokonać płatności na miejscu gotówką lub kartą.

9. Czas realizacji zamówienia zależy od wybranego sposobu płatności. Zamówienie składające się z towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości zamówienia, tj. po upływie najdłuższego z podanych czasów oczekiwania na towar.

10. W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu odnotowania przez sklep wpłaty zgodnej z wartością zamówienia, a w przypadku przesyłek w formie płatności przy odbiorze realizacja zamówień rozpoczyna się w ten sam dzień lub kolejny dzień roboczy.

11. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, lub można je odebrać osobiście.

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym umówieniu się z pracownikem firmy.

12. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe funkcjonowaniem firmy kurierskiej i ewentualne wydłużenie czasu dostawy. W momencie odbioru przesyłki kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia stanu przesyłki i jego zgodności z zamówieniem w obecności pracownika firmy Kurierskiej. W przypadku uszkodzenia towaru należy w obecności Kuriera sporządzić protokół reklamacyjny zawierający opis uszkodzenia (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier).

13. Przelewów należy dokonywać na rachunek bankowy Sprzedawcy: BANK ŚLĄSKI II ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA nr 95 1050 1070 1000 0001 0013 6837

14. W wypadku zamówień nietypowych czas realizacji może się wydłużyć. W każdym takim przypadku klienci informowani są telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

15. Na każdy zakupiony towar wystawiany paragon fiskalny lub fakturę.


REKLAMACJA
Reklamacje można składać pod adresem e-mail galeria@tadeo-art.pl lub telefonicznie 33 821 78 05.
Kupujący po wcześniejszym kontakcie ze sklepem odsyła wadliwy towar na adres siedziby sklepu:
Galeria TADEO-ART
ul. Żywiecka 333
43-300 Bielsko-Biała


ZWROT TOWARU:
Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych od odebrania przesyłki odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Jest to możliwe tylko w przypadku jeżeli produkt jest niezniszczony, nieużywany, w oryginalnym opakowaniu nie noszącym śladów użytkowania i dołączony jest dowód zakupu. W takim przypadku kupujący wypełnia formularz zwrotu własnoręcznie podpisany. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Pieniądze za odesłany towar zostaną zwrócone na konto bankowe kupującego najpóźniej do 14 dni kalenarzowych. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy.

Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Od umowy zawartej na odległość (lub poza lokalem przedsiębiorstwa) nie można odstąpić bez podania przyczyny, gdy:
-umowa dotyczy świadczenia usług, a usługa za wyraźną zgodą konsumenta została wykonana i konsument został poinformowany o tym, że straci wówczas prawo do odstąpienia od umowy
-umowa dotyczący świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli
-przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
-przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami
-została zawarta w drodze aukcji publicznej
-upłynęło 14 dni od chwili odebrania przedmiotu świadczenia.

Regulamin korzystania ze serwisu
Polityka prywatności

Galeria Tadeo-Art Bielsko - Biała :: Obrazy :: Galeria sztuki :: Sprzedaż obrazów :: Malarstwo współczesne :: Antyki
Home | Obrazy | Artyści | Antyki | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Dane adresowe | Teraz online: 8