**********************************

Start /Galeria sztuki


Galeria sztuki

Świat obrazów, rzeźby i ceramiki docenia coraz więcej osób. Głównie dlatego, że jest on całkowicie inny od codzienności. Pozostaje wolny od typowości, schematyczności i banalności. Jest wyrafinowany, inspirujący. Czasami pozwala na chwilowy zachwyt, a innym razem pochłania do reszty.

W mieszkaniu lub w domu, w którym jest miejsce na obrazy współczesnych twórców lub antyki można poczuć się wyjątkowo blisko sztuki i docenić to, co w codziennym życiu często nam umyka. Na nowo odkrywając grę barw, zestawienia światła i cieni, niepowtarzalność i spokój otaczającej nas przyrody, piękno pejzaży, zmysłowość lub oryginalność prostoty.

Galeria sztuki Galeria sztuki Bielsko Biała Galeria sztukiBielsko Galeria sztuki, obrazy, malarstwo współczesne

Galeria sztuki to obszar, w którym można spacerować między ciekawymi obrazami, oryginalnie namalowanymi dziełami olejnymi, akwarelami, pastelami. To również obszar, który często jest łączony z galerią antyków, czyli starych przedmiotów z ubiegłych epok, które mogą pełnić jedynie funkcje użytkowe lub estetyczne. Są wśród nich meble – komplety wypoczynkowe i kredensy, jak również zegary stojące lub wiszące, czy zegary tak zwane kominkowe, lampy oraz przedmioty użytkowe.

Galeria sztuki i antyków to również miejsce dla kolekcjonerów. Można tutaj otrzymać autografy, medale i odznaczenia, stare monety, czy militaria, czyli przedmioty, które można z dumą prezentować jako relikty dawnej epoki, przedmioty w pełni nasiąknięte duchem przeszłości.

Galerię malarstwa współczesnego i antyków Tadeo-Art możecie Państwo odwiedzić osobiście w Bielsku-Białej (43-300 Bielsko Biała, ul. Żywiecka 333). Z zawartością ekspozycji możecie Państwo zapoznać się także za pośrednictwem naszej strony internetowej. Można u nas obejrzeć obrazy ponad 100 artystów, a prezentowana przez nas kolekcja sukcesywnie, właściwie w każdym miesiącu się powiększa, proponując coraz nowsze dzieła młodych utalentowanych osób. Oprócz akwareli, pasteli, grafik w naszym zbiorze znajdują się także stylowe meble, figury, zegarki, porcelany, antyki, militaria i lalki. Wszystkie te propozycje można oglądać na żywo od poniedziałku do piątku w godzinach od dziewiątej do siedemnastej.

Hasła kluczowe powiązane ze stroną: galeria sztuki, malarstwo współczesne, sprzedaż obrazów, obrazy, malarstwo, obrazy Bielsko Biała

Zapraszamy - Galeria TADEO ART, 43-300 Bielsko Biała, ul. Żywiecka 333, tel. 602 183 303

Galeria Tadeo-Art Bielsko - Biała :: Obrazy :: Galeria sztuki :: Sprzedaż obrazów :: Malarstwo współczesne :: Antyki
Home | Obrazy | Artyści | Antyki | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Dane adresowe | Teraz online: 23