**********************************

Start /Malarstwo współczesne


Antyki

Sięgnięcie po popularną encyklopedię internetową, pozwoli nam wyjaśnić, czym jest antyk. Tłumaczenie jest zwięzłe i jasne: „zabytkowy przedmiot sztuki dawnej”. Co to oznacza? Miej więcej tyle, że aby przedmiot został uznany za antyk, musi być przede wszystkim stary (pochodzić z dawnej epoki, minionego wieku) musi być również zabytkiem, czyli potocznie pamiątką przeszłości, wyrobem dłoni ludzkich, które odwołują się do tego, co było i co już dawno minęło.

Antyki Antyki Bielsko Biała Antyki  - meble Antyki, szkło i porcelana

Zabytkiem najczęściej stają się przedmioty, miejsca lub budynki, które zdobywają uznanie. Oceniane są jako interesujące, ładne, o walorach estetycznych wyższych niż te, które uznawane są za przeciętne. Jednak nie zawsze. Czasami wystarczy, że dany przedmiot, czy dany budynek się wyróżnia, bo jest przykładowo: najwyższy, najstarszy, najmniejszy, czy najdłuższy. Taki zabytek dodatkowo zyskuje na znaczeniu. Mówi się o nim więcej i zazwyczaj głośniej.

Antyki na użytek współczesności są przedmiotami, które doceniane są dzięki temu, że mogą odmienić proste, niczym nie odznaczające się miejsce. Ich wstawienie do pokoju sprawia, że nagle typowe cztery ściany zyskują odmiennego charakteru, a właściciel antyku może pochwalić się produktem stylowym i posiadającym dodatkową, równie ciekawą jak on sam, historię.

W galerii malarstwa i antyków Tadeo Art znajdują się produkty różnego typu: rzeźby i figury (przestawiające różne postaci, wykonane rozmaitymi metodami i przy wykorzystaniu różnych materiałów), zegarki (najczęściej zegary do postawienia na kominek), szkło i porcelana (czyli piękne zastawy oraz figurki), militaria (polecane dla kolekcjonerów i miłośników broni: szable, miecze, bagnety oraz inne), stylowe lampy z przełomu wieków, kufle oraz meble do salonu. W sprzedaży posiadamy także monety i odznaczenia oraz lalki i przedmioty użytkowe.

Hasła kluczowe powiązane ze stroną: antyki, galeria sztuki Bielsko, sprzedaż obrazów,antyki Bielsko Biała

Zapraszamy - Galeria TADEO ART, 43-300 Bielsko Biała, ul. Żywiecka 333, tel. 602 183 303

Galeria Tadeo-Art Bielsko - Biała :: Obrazy :: Galeria sztuki :: Sprzedaż obrazów :: Malarstwo współczesne :: Antyki
Home | Obrazy | Artyści | Antyki | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Dane adresowe | Teraz online: 2