**********************************

Start / Artyści / Informacja o Artyście


Karol DRZEWIECKI
Karol  DRZEWIECKI - -
-
akryl kolaż na desce
(110x70)

dostępny
Karol  DRZEWIECKI - -
-
akryl płótno
(140x60)

dostępny
Karol  DRZEWIECKI - -
-
akryl płótno
(140x60)

dostępny
Karol  DRZEWIECKI - -
-
akryl płótno
(100x50)

dostępny
obrazów w galerii: 4


Karol DRZEWIECKI - informacja o artyście

Projektant i malarz. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu o kierunku Grafika - Komunikacja Wizualna. Dyplom uzyskał w pracowni Komunikatu Wizualnego. Trzy lata w pracowni serigrafii zaowocowały zestawem prac zrealizowanych w tej technice. Drzewiecki jest pasjonatem twórczej pracy: obecnie poza malarstwem zajmuje się grafiką użytkową, a w wolnych chwilach projektuje biżuterię i rysuje portrety na zamówienie. Od niedawna zgłębia warsztat sztuki tatuażu.
Połączenie pasji do pop artu i street artu, dały inspiracje do tworzenia obrazów we własnej technice malarstwa akrylowego. Jego prace cechuje minimalizm i abstrakcyjność formy. Artysta jest raczej wielbicielem spokojniejszego i mniej krzykliwego nurtu street artu.W swoich pracach czerpie inspiracje zarówno ze sztuki graffiti, jak i umieszcza na płótnach motywy jeźdźców konnych czy kobiet. Często do prac dołączony jest komentarz w formie komiksowego dymku.
Finalista 5 edycji Międzynarodowego Projektu Artystycznego PincPonc „A day on Earth”. Wystawa pokonkursowa, Berlin 2010 r.
Rekord 18 Aukcji Młodej Sztuki D.A. Desa (obraz „Angelina, adopt me!”),Warszawa, 2012
Wystawy zbiorowe Galeria Sztuki Łaźnia, lata: 2006, 2007, 2009, 2010 Galeria PostOffice Poznań 2009. Wystawa poplenerowe Bucine Włochy Toskania, 2010. Wystawa indywidualna Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej 2013, obecnie wystawa przeniesiona do Brukseli.


Galeria Tadeo-Art Bielsko - Biała :: Obrazy :: Galeria sztuki :: Sprzedaż obrazów :: Malarstwo współczesne :: Antyki
Home | Obrazy | Artyści | Antyki | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Dane adresowe | Teraz online: 6